KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7347438

nr 734 7438

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Blandteknik, 2 st, Björn Krestesen (f. 1951), Landskap, signerade, motivets mått: 23x16 resp 11x16

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 januari 2012
kl 17:40:04

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen